plte-dunajec

Chcete zažiť príjemné chvíle v Pieninách - v kraji pltníkov a lietajúceho mnícha Cypriána?

Ubytovanie

Penzión strednej kategórie po celkovej rekonštrukcii a rozšírení ubytovacích kapacít a služieb uspokojí aj náročnejších zákazníkov. Je vhodný pre individuálnych turistov, rodiny ale aj skupiny, firemné akcie a školenia. Svojou kapacitou vyhovuje aj pre školské pobyty, školy v prírode, letné detské tábory a podobne.

izba izba izba

Rodinné izby

V penzióne sú 4 rodinné izby, ktoré sú zložené z dvoch samostatných dvojlôžkových izieb prepojených spoločnou predsieňou a kúpeľňou so sprchou/ WC. Každá izba je vybavená TV/SAT, rádiom, telefónom.

Dvojlôžkové izby

Penzión má 17 dvojlôžkových izieb, niektoré s možnosťou prístelky, vybavených kúpeľňou so sprchou/ WC, TV/SAT, rádiom, telefónom.

Bezbariérová izba

Pre imobilných zákazníkov má penzión k dispozícii jednu bezbariérovú izbu s prispôsobenou kúpeľňou a WC.

Všetky izby v penzióne sú vybavené novým moderným nábytkom a pohodlnými posteľami.

Wellness

Okrem štandardných služieb penzión ponúka svojim zákazníkom aj Wellness centrum - fínska sauna, infra sauna, párny box, jacuzzi, masáže.

wellness wellness wellness

Parkovisko

Autá klientov penziónu majú svoje vyhradené bezplatné parkovisko pred penziónom. Kapacita parkoviska je 25 miest. Autobusy je možné zaparkovať vedľa penziónu.

Camping DUNAJEC

V areáli penziónu sa nachádza camping DUNAJEC vybavený kuchynkou, sprchami, WC, elektrickými prípojkami, verejnými ohniskami so zásobou dreva, vyhradenými parkovacími miestami, verejným osvetlením, sušiakmi na odevy a neoprény a vaňou na pranie, chemickou výlevkou. V campingu sa nachádza aj nástupište pre lode priamo na vodu. Viac sa dozviete na www.campingdunajec.sk


Penzión Pltník camping Dunajec